Публічна оферта

Угода про умови надання ТОВ «Медіа Едвайс» інформаційних послуг з підбору позик

1.Визначення

«Компанія» – ТОВ «Медіа Едвайс», сторона, що надає консультаційні послуги з підбору онлайн позик.
«Договір публічної оферти» – положення, розміщені на даній сторінці офіційного сайту Компанії.
«Клієнт» – особа, яка користується послугами Компанії для вибору умов оформлення позики.
«Реєстраційні дані Клієнта» – відомості, які надає Клієнт в ході заповнення форми реєстрації на Сайті.
«Законодавство» – діючі норми законодавства України, які регламентують порядок ведення діяльності Компанії та її взаємодії з Клієнтом.
«Сайт» – офіційний сайт Компанії в інтернеті.

2.Акцепт

Компанія займається збором і публікацією інформації, щодо діючих умов оформлення позик в легальних мікрофінансових організаціях (далі – МФО) України. На Сайті представлена тільки інформація про МФО, які займаються мікрофінансової діяльністю на законних підставах. Сама Компанія не є посередником при оформленні позик, а також не займається видачею кредитів або позичок.

Беручи дану Оферту, Клієнт погоджується на обробку його реєстраційних даних Компанією, згідно з чинним Законодавством. Компанія гарантує Клієнту дотримання конфіденційності його особистих даних, а також зобов’язується забезпечувати захист від доступу до них з боку третіх осіб.

Реєструючись на Сайті, Клієнт погоджується з отриманням на свою електронну адресу інформаційної розсилки Компанії.

3.Права і відповідальність сторін

Відповідальність Компанії перед Клієнтом включає розміщення на Сайті діючих умов видачі позик законними українськими МФО, а також дотримання конфіденційності реєстраційних даних Клієнта в ході їх обробки.

Компанія не несе відповідальність за:

  • рішення МФО за заявками на позики;
  • порядок надання позикових коштів в представлених на Сайті МФО;
  • обробку персональної інформації Клієнта в МФО.

Клієнт несе всю відповідальність за вибір умов отримання позики і подальше обслуговування в обраній МФО.

У Клієнта є право вимагати повну інформацію про порядок використання його анкетних даних, а також про фактичне і юридичну адресу Компанії. Якщо діяльність Компанії будь-яким чином порушує права і свободи Клієнта, останній має право звернутися до суду для оспорювання даного питання.

4.Заключні положення

Оферта набирає юридичну силу з моменту публікації на Сайті. У Компанії є право змінювати положення Пропоновані можливості в будь-який час або припинити її дію. Всі поправки в текст Пропоновані можливості вступають в силу тільки після розміщення на Сайті.

Спори, які стосуються тексту Оферти, повинні вирішуватися шляхом переговорів зацікавлених сторін. Якщо угоди досягти неможливо, сторони мають право вирішити спірну ситуацію в судовому порядку, згідно із Законодавством. В ході врегулювання суперечок в досудовому порядку сторони повинні здійснювати контакти в електронному та письмовому вигляді.

Компанія залишає за собою право виконувати всі необхідні роботи, спрямовані на нормальне функціонування Сайту. Всі профілактичні роботи, що передбачають припинення роботи Сайту, повинні по можливості плануватися на нічний час.

3.59/5 (51)