Кредити онлайн на карту

Якщо ви гостро потребуєте грошей, можна оформити кредит онлайн на картку. Для цього не потрібно йти до офіса кредитної установи, оскільки зробити запит на позику можна не виходячи з дому. Даний вид кредитування має багато переваг, тому він користується високим попитом серед жителів України.

Особливості та переваги кредитів онлайн на банківську картку

Додаткові гроші можуть знадобитися на будь-які потреби. Це може бути як лікування, навчання, вирішення фінансових проблем, так і важлива покупка, на яку на даний момент часу немає потрібної суми грошей. Кредит онлайн на карту будинку Україна пропонується оформити у мікрофінансових організаціях, які мають ліцензію і контролюються державою. Кредитування через інтернет — це можливість швидко і легко отримати необхідну суму грошей без відвідування офісу компанії.

Все, що потрібно зробити для того, щоб отримати його — це залишити заявку на офіційному сайті МФО в режимі реального часу. Для цього знадобляться доступ до інтернету, паспорт і мобільний телефон. Деякі мікрофінансові організації зараховують кошти не тільки на банківську картку, але і на електронні гаманці платіжних систем. Взяти кредит миттєво може кожна людина, яка потребує грошових коштів. Позика онлайн на картку має багато переваг, серед яких:

 • багатий вибір пропозицій від МФО;
 • прозорі умови і безпека угоди;
 • швидке оформлення заявки;
 • відсутність паперової тяганини;
 • мінімальні вимоги до позичальників.

Кредит онлайн на банківську картку в Україні можна оформити тільки за одним документом — паспортом. Тому позичальникові не потрібно витрачати час і сили на збір широкого переліку довідок і документів. Під час заповнення спеціальної форми необхідно вписати у відповідні поля паспортні дані, суму, терміни виплати, контактну інформацію, номер кредитної або дебетової картки.

На розгляд запиту відведено не більше 15 хвилин. Позику на карту перераховують практично миттєво, після чого позичальник може її використовувати на власний розсуд. Заявка на мікропозику подається на сайті кредитної установи після заповнення спеціальної форми. Оформити кредит онлайн на карту можна без будь-якої паперової тяганини за кілька хвилин. Вам не потрібно підлаштовуватися під робочий графік компанії і відстоювати великі черги. Зробити запит можна навіть вночі у вихідний або святковий день. Практично всі МФО працюють цілодобово, завдяки чому взяти у борг гроші можна в будь-який зручний момент.

Процедура оформлення кредиту на банківську картку

Якщо гроші потрібні терміново, слід оформити кредит онлайн на картку. Без роботи може залишитися будь-яка людина. Нестабільна економічна ситуація і зростання безробіття призводять до зростання попиту на мікропозики, оскільки людина, яка втратила роботу, повинна утримувати себе і свою родину. Але якщо питання про позикові кошти дійсно встає серйозно, то можна отримати позику за хвилину.

Кредит онлайн на картку банку України оформлюється за таким алгоритмом:

 1. вибір мікрофінансової організації;
 2. подача заявки на сайті МФО;
 3. розгляд запиту співробітниками компанії;
 4. повідомлення у відповідь позичальникові про видачу суми;
 5. перерахування грошей на номер зазначеної карти без офісу.

Кредит онлайн на банківську карту можна отримати протягом півгодини після оформлення заявки. При цьому більшість компаній видають гроші всім нужденним без відмови. Вони не враховують стан кредитної історії, тому отримати позику може навіть безробітний. Головною умовою є платоспроможність позичальника. Але слід розуміти, що мікропозика є борговим зобов’язанням, яке потрібно виконати в призначений термін. Якщо вами буде допущено прострочення, це негативно позначиться на кредитній історії.

Люди з поганою кредитною історією згодом не зможуть отримати новий онлайн кредит на картку. При оформленні заявки на мікропозику потрібно вказати суму коштів і термін, протягом якого ви зможете погасити заборгованість. Мікрофінансові організації пропонують оформити короткострокову або довгострокову позику на картку. Кредит онлайн на картку будь-якого банку можна оформити як на кілька тижнів, так і на рік.

Якщо ви хочете, щоб переплата була мінімальною, необхідно внести повний платіж як можна швидше. Відсотки за кредитом нараховуються щодня у розмірі 1-2%, тому потрібно заплатити за позикою у швидкий термін. Переказати гроші назад можна у будь-який зручний спосіб. Наприклад, через банківську картку, електронний гаманець або повернути готівкою. У договорі завжди вказуються доступні для позичальника способи оплати боргу.

Де оформити миттєвий кредит на картку онлайн?

Якщо ви вирішили взяти кредит онлайн на картку, то наша платформа smartzaim.com.ua допоможе вам знайти кредитну установа, що підходить вам по всіх запитуваних параметрах. Слід відзначити, що всі МФО видають позичальникам гроші готівкою або перераховують їх на кредитну картку. Те саме можна сказати і про дебетові картки.

Деякі компанії працюють з переказом позик на електронні гаманці Вебмані, Ківі, Яндекс.Гроші. Онлайн позика на банківську картку України зараховуються без будь-яких комісій і додаткових платежів. Щоб оформити кредит на картку без дзвінка, потрібно відкрити форму реєстрації та заповнити її поля, вказавши наступну інформацію:

 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • індивідуальний номер платника податків (ІПН);
 • дату народження;
 • номер мобільного телефону;
 • адресу електронної пошти;
 • суму кредиту і терміни виплати.

Запит можна зробити з будь-якого пристрою, що підтримує інтернет. Подати запит на мікропозику можна вдома, на роботі або під час подорожі. Кредит онлайн на картку видають у день звернення, тому вам не доведеться довго чекати. Ви можете перевірити баланс через кілька хвилин після підтвердження про видачу позики і, швидше за все, гроші будуть вже на рахунку.
Гроші у борг на карту — це чудова можливість вирішити свої фінансові проблеми. При цьому для того, щоб забрати їх, нема потреби відвідувати офіс кредитної компанії, оскільки всі операції проводяться за допомогою інтернет.

Онлайн кредит швидко на картку може отримати будь-який громадянин країни, який досяг повноліття. Тільки після 18 років людина може брати кредити на свої потреби. Студенти можуть оформити позику онлайн, якщо їм потрібні гроші на оплату навчання, гуртожитку.

Особливості нашого порталу

На нашому сайті smartzaim.com.ua представлено ​​достовірну і актуальну інформацію про найбільші мікрофінансові організаціяї України, а також кращі онлайн кредити на картку. Звертаючись до кредитних установ, ви можете оформити мікропозику швидко на картку з мінімальними втратами часу.

Позика на карту миттєво — це спеціалізація таких компаній, як Бистрозайм, Global Credit Credit365 Moneyveo, СС Лоун. Наш сервіс допомагає людям знайти оптимальну кредитну пропозицію, оскільки у кожної компанії свої умови і розмір відсоткових ставок. Взяти кредит онлайн на картку можна без поручителів і застави. При цьому не потрібно підтверджувати свої доходи і розмір заробітної плати.

Як погасити кредит онлайн?

Позика грошових коштів — це достатньо популярна послуга, до якої вдається кожна друга людина. І в цьому немає нічого дивного, так як родичі і близькі люди не завжди можуть виручити у даній ситуації і позичити необхідну суму. У зв’язку з чим багато людей беруть гроші в кредит онлайн, оскільки дане кредитування відрізняється зручністю, прозорістю, оперативністю і безпекою.

Мікрофінансові установи гарантують конфіденційність інформації, індивідуальні умови, а отримати кредит онлайн можна всього за кілька хвилин. Для багатьох людей, які стикаються з даними кредитуванням вперше, постає питання, як повернути гроші назад. Якщо ви взяли моментальний кредит онлайн на картку, то погасити заборгованість можна в аналогічний спосіб.

Якщо гроші було переведено на картку будь-якого банку України, то проблем з поверненням не буде. Повернути борг можна у наступні способи:

 • банківський переказ;
 • онлайн-банкінг;
 • платіжний термінал;
 • банкомат.

У мікрофінансової організації є банківський рахунок, на який ви можете переказати певну суму зі свого рахунку. Отримати і повернути онлайн позику дуже просто і зручно. Головне, це не забудьте повернути компанії всю суму, яка була розрахована з урахуванням відсотків.

Для отримання позики без відмови заповніть заявку до максимальної кількості кредитних організацій:

100
10 000 грн
1
65 днів
Додаткові параметри:


Підібрати компанії

Перша позика 0%
MyCredit – займы на карту в Украине
Рейтинг:
4.8
На термін:
1 – 35 днів
Сума (грн):
100 – 10 000
Ставка:
от 0,01 % на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Dinero – берите деньги в долг круглосуточно
Рейтинг:
4.1
На термін:
7 – 30 днів
Сума (грн):
300 – 11 000
Ставка:
от 0% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
ШвидкоГроші – быстрые займы наличными по всей Украине
Рейтинг:
4.4
На термін:
3 – 14 днів
Сума (грн):
400 – 5 000
Ставка:
2% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
67 %
Розгляд:
20 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
КредитКаса – микрокредиты наличными и на карту
Рейтинг:
4.5
На термін:
1 – 27 днів
Сума (грн):
400 – 10 000
Ставка:
2% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
58 %
Розгляд:
8 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
MoneyBOOM – быстрый кредит на карту и наличными
Рейтинг:
0.0
На термін:
до 30 днів
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,75% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
62 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Moneyveo – сервис кредитования
Рейтинг:
4.8
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
50 – 15 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
65 %
Розгляд:
1 хвилина
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
CreditPlus – простое онлайн кредитование
Рейтинг:
4.7
На термін:
3 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 10 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
AlexCredit – онлайн кредит не выходя из дома
Рейтинг:
4.5
На термін:
5 – 30 днів
Сума (грн):
100 – 10 000
Ставка:
от 0,1% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
1 хвилина
Отримати:
all
Отримати гроші
E-cash – деньги на карту за несколько хвилин
Рейтинг:
4.6
На термін:
5 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 10 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Miloan - доступные онлайн-займы
Рейтинг:
4.5
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 7 000
Ставка:
от 0,01 % на день
До повернення (грн):
Схвалення:
57 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
SosCredit – круглосуточные займы в Украине
Рейтинг:
4.4
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
200 – 2 000
Ставка:
от 0,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
57 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
ЄвроГроші – быстрые онлайн-займы в Украине
Рейтинг:
3.9
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
200 – 2 000
Ставка:
от 1,6 % на день
До повернення (грн):
Схвалення:
58 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Ваша Готівочка – быстрые кредиты на карту или наличными
Рейтинг:
0.0
На термін:
1 – 16 днів
Сума (грн):
500 – 7 000
Ставка:
2% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Грошi Всiм
Рейтинг:
0.0
На термін:
от 65 днів
Сума (грн):
500 - 15 000
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
На все
Рейтинг:
0.0
На термін:
70 днів
Сума (грн):
5 000 – 20 000
Ставка:
1% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
69 %
Розгляд:
15
Отримати:
all
Отримати гроші
BestCredit
Рейтинг:
0.0
На термін:
61 – 90 днів
Сума (грн):
300 – 5 000
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
10 секунд
Отримати:
all
Отримати гроші
UnexBank
Рейтинг:
0.0
На термін:
2 – 36 месяцев
Сума (грн):
1 000 – 50 000
Ставка:
12% годовых
До повернення (грн):
Схвалення:
59 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Crediton
Рейтинг:
0.0
На термін:
Сума (грн):
500 – 15 000
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Universal Bank
Рейтинг:
0.0
На термін:
до 62 днів
Сума (грн):
до 100 000
Ставка:
3,2% в месяц
До повернення (грн):
Схвалення:
65 %
Розгляд:
20 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Быстрозайм – микрокредиты наличными и на карту
Рейтинг:
0.0
На термін:
7 – 30 днів
Сума (грн):
300 – 10 000
Ставка:
от 0,01%
До повернення (грн):
Схвалення:
69 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Global Credit – быстрое кредитование
Рейтинг:
4.7
На термін:
2 – 14 днів
Сума (грн):
200 – 10 000
Ставка:
1,5% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
56 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
CreditUP – микрокредиты за считанные секунды круглосуточно
Рейтинг:
0.0
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
100 – 3 500
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
KF.UA – быстрые деньги онлайн или в отделении
Рейтинг:
4.8
На термін:
5 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 15 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
55 %
Розгляд:
20 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Новим клієнтам - 50%
KLT Credit – круглосуточное микрокредитование с переводом средств на карту
Рейтинг:
0.0
На термін:
7 – 65 днів
Сума (грн):
500 – 10 000
Ставка:
от 0,8% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
66 %
Розгляд:
7 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
MAZILLA - помощь в подборе кредита круглосуточно
Рейтинг:
4.7
На термін:
5 - 30 днів
Сума (грн):
1000 - 15 000 грн
Ставка:
от 0% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Credilo
Рейтинг:
0.0
На термін:
Сума (грн):
1 000 – 15 000
Ставка:
До повернення (грн):
Схвалення:
55 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Monobank – лояльный кредит на карту
Рейтинг:
0.0
На термін:
до 62 днів
Сума (грн):
до 100 000
Ставка:
0,00001% в год
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
30 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
CCLOAN - доступный международный сервис онлайн-кредитов
Рейтинг:
4.5
На термін:
5 – 30
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,65 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
FORZA – быстрые онлайн-займы в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,85 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Финансово-кредитный супермаркет – быстрые кредиты в Киеве
Рейтинг:
4.9
На термін:
29
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
ЕГроші – моментальные кредиты через интернет в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
до 7 000
Ставка:
1,89 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
«КачайГроші» – быстрые онлайн-кредиты в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30 днів
Сума (грн):
15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
90 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
MegaGroshi – доступный сервис для получения быстрых онлайн-кредитов в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
27
Сума (грн):
14 950
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Gofingo.com.ua – быстрые кредиты на карту в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
9 800
Ставка:
1,85 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
«Новые кредиты» – быстрые онлайн-займы
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
7 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Student Loan – круглосуточная финансовая поддержка студентов
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
10 000
Ставка:
0,5 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
My Wallet – круглосуточный кредитный сервис
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Credit7 – срочные займы онлайн
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
7 000
Ставка:
1,9 %
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
SlonCredit – удобный сервис онлайн-кредитования
Рейтинг:
5.0
На термін:
1 год
Сума (грн):
50 000
Ставка:
0,55 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
VeroCash – сервис мгновенных кредитов на карту в Украине
Рейтинг:
4.8
На термін:
30
Сума (грн):
5 000
Ставка:
1,9 %
До повернення (грн):
Схвалення:
90 %
Розгляд:
11 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Money4YOU – онлайн-сервис быстрых кредитов в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30 днів
Сума (грн):
7 000
Ставка:
0,01 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
«Грошик» - быстрые кредиты круглосуточно в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30 днів
Сума (грн):
14 900
Ставка:
1,7 %
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
FORZA24 – выгодное онлайн-кредитование в Украине
Рейтинг:
4.8
На термін:
180 днів
Сума (грн):
14999
Ставка:
2 %
До повернення (грн):
Схвалення:
73 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Pozichka – онлайн-кредиты в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
65 днів
Сума (грн):
4 000
Ставка:
1,7 %
До повернення (грн):
Схвалення:
90 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
SWIZO – кредитный сервис в Украине, выгодные онлайн-займы
Рейтинг:
4.7
На термін:
30 днів
Сума (грн):
15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші

3.59/5 (51)