Кредити онлайн

Що таке онлайн позики?

Для більшості людей сама процедура отримання кредиту або позики грошей є принизливою. Потрібно просити, пояснювати, навіщо тобі потрібні гроші, доводити, що фінансовий стан дозволить повернути борги вчасно і в повному обсязі. І неважливо, чи бере людина кредит в банку, чи просить грошей у борг у знайомих — відчуття однакові.

Онлайн кредит в Україні — це зручна, швидка і безпечна альтернатива банківським кредитам. Попит на цю послугу в Україні породив масу пропозицій від банківських установ та мікрофінансових організацій. Всі вони пропонують легко отримати швидку позику на потрібну суму у зручний для клієнта способі. У кожної компанії — свої ліміти, відсотки та умови. Щоб підібрати оптимальний для себе варіант, ви можете скористатися нашим сервісом.

У нас на порталі зібрано пропозиції грошей в кредит онлайн від перевірених і надійних українських компаній. Регулярний моніторинг ринку і аналіз рейтингу різних компаній, дозволяють нам представляти тільки кращі з кращих пропозицій швидких кредитів онлайн.

Наші переваги

Серед купи пропозицій від різних банків і МФО не складно розгубитися. Наш сервіс орієнтовано на допомогу людям, які потребують швидкого кредиту або позики онлайн в Україні. У мінімальний час ви автоматично отримуєте максимум інформації онлайн.
Великий вибір видів простих кредитів дає можливість вам підібрати найоптимальніший для себе варіант. Позики для бізнесу і на особисті цілі, безпроцентні позики і з простроченням. У нас схвалення за кредитами отримують клієнти навіть з поганою кредитною історією.
Крім цього, кредит через інтернет має інші переваги:

 

 

 

 

Дистанційне оформлення заявки й отримання позики

Не потрібно підлаштовуватися під графік роботи банку, що кредитує, сидіти в черзі разом з іншими «прохачами», проходити співбесіду і відповідати на незручні запитання менеджера — обрати найвигіднішу пропозицію і взяти позику онлайн можна не встаючи з улюбленого крісла. За необхідністю, можна порадитися з рідними, які умови більше підходять вашій родині; для більшої впевненості в позитивній відповіді можна подати заявки відразу до декількох найбільш відповідних МФО, щоб взяти позику в Україні.

 

 

 

 

Швидке оформлення заявки

Мікрофінансові організації є орієнтованими на онлайн клієнтів.
Тому вашу заявку буде розглянуто автоматично протягом лічених хвилин. Незалежно від того, до скількох організацій ви подали заявку, інформація про схвалення прийде одночасно від всіх компаній. Це дасть вам можливість обирати з реальних пропозицій взяти кредити онлайн, а не ґрунтувати своє рішення на теоретичній інформації.
У відповіді будуть вказані всі прості умови, термін кредитування, відсоткова ставка і додаткові бонуси, які пропонують партнери клієнтам нашого сервісу.

 

 

 

 

Мінімальний пакет документів

У банку вимагатимуть цілий список документів і довідок при оформленні кредиту або позики навіть на невелику суму. Якщо ж буде запропоновано позику без додаткових документів, то процентна ставка змусить відмовитися від неї навіть у найскладнішій ситуації. Ми пропонуємо вигідні кредити онлайн під доступний відсоток. Вигода такої пропозиції є очевидною — мінімум документів, максимум шансів на схвалення кредиту, час відповіді 15 хвилин, термін повернення до 30 днів. Все, що потрібно вам приготувати для подачі заявки — паспорт та ІПН.

Вимоги до позичальників

 

 

 

 

Вік

Ви можете отримати позику онлайн за допомогою нашого сервісу, якщо ви досягли 18-річного віку. Верхня межа віку індивідуальна у кожної компанії.

 

 

 

 

Громадянство

Швидкі кредити компанії видаються за наявністю в позичальника паспорта громадянина України.

 

 

 

 

Наявність банківської картки

Гроші у кредит онлайн швидко видають на картку будь-якого банку України. Тому наявність її є обов’язковою.

 

 

 

 

Контактні дані

Оформити кредит онлайн можна тільки за наявності у вас діючого мобільного телефону. Під час подачі даних обов’язково вказувати актуальну адресу проживання.

 

 

 

 

Тип зайнятості

Отримати кредит онлайн може будь-який працездатний громадянин України. До розгляду приймаються заявки від офіційно і неофіційно працюючих, безробітних, студентів, пенсіонерів.

 

 

 

 

Контактні дані кількох друзів

Ці люди не будуть мати ніякого відношення до вашої позики. Дзвінок до них допоможе підтвердити вашу особистість.

Як отримати позику?

Оформити мікропозику онлайн на банківську картку в нашій компанії не становить ніяких труднощів. Заявку можна подати як до певної компанії, так і до кількох відразу. Це збільшить ваші шанси на позитивну відповідь від позичальника. Звертаємо вашу увагу, що ми даємо можливість своїм користувачам обрати для себе додаткові параметри. Ця функція дозволяє зробити відбір мікрофінансових організацій більш точним і адресним, щоб онлайн отримати кредит. Якщо ви передбачаєте можливість повернути позику достроково або завбачливо хочете звернутися до компанії, що дозволяє продовжити позику на вигідних умовах, це обов’язково треба зазначити в заявці.

Не забудьте вказати своє місто проживання, особливо якщо бажаєте отримувати швидкі кредити онлайн готівкою у представництві компанії. Якщо ж вас цікавить переказ грошей на кредитну картку, то покажіть це в своїй заяві на швидкий кредит онлайн або позику в Україні. У відповідному полі позначте найзручніший спосіб повернення грошей. Це допоможе менеджерові швидше обробити заявку на кредит і винести позитивний вердикт нею.

Для отримання кредиту онлайн в Україні, потрібно зробити 4 нескладних кроки:

Обрати компанію
зі списку

Уважно вивчивши всі пропозиції, оберіть зі списку найоптимальніший для себе варіант, перейдіть на сайт компанії.

Заповнити заявку
на позику

Для цього потрібно заповнити просту форму на сайті. Від достовірності даних на цьому етапі залежить, яку відповідь ви отримаєте від кредитора.

Очікуйте
підтвердження позики

Зазвичай протягом 15 хвилин надходить відповідь про можливість отримання позики автоматично.

Отримайте гроші у обраний вами спосіб

Спосіб отримання позик і кредитів онлайн в Україні залежить від того, який спосіб було вказано вами як переважний.

Способи отримання позики

Сервіси видачі швидкопозик пропонують кілька способів їх отримання. Всі вони є вигідними для вас. Обирати слід найзручніший, щоб взяти кредит в Україні.

Онлайн займ на карту

Найпростіші кредити. Для того, щоб верифікувати карту, компанія-кредитор заблокує на кілька валют випадкову суму, яка зазвичай варіюється від декількох копійок до кількох гривень. Саме точна вказівка цієї суми і є доказом того, що ви хочете отримати позику і оформляєте його саме на свою карту.

На банківський рахунок

Після схвалення позики кредитором, гроші надійдуть на вказаний у заявці банківський рахунок. Взяти в кредит гроші через інтернет онлайн можна тільки на свій рахунок, цей пункт завжди особливо ретельно перевіряється. Конфіденційність і безпека особистих даних у всіх кредиторів на високому рівні, тому витік цієї інформації є неможливим.

Отримання готівки в офісі

Навіть якщо у вас немає банківського рахунку або картки, ви все одно зможете взяти гроші в кредит не онлайн, а готівкою просто і на вигідних умовах. Заповнивши заявку в інтернеті, ви можете вказати, що хочете отримати позику готівкою. Після схвалення вашої позики, потрібно підійти до найближчого відділення компанії для отримання. Для цього способу обов’язково при оформленні позики вказувати, в якому місті ви знаходитесь, тому що не в усіх населених пунктах всі кредитори мають свої представництва, які обирають найпростіші в Україні кредити.

Способи погашення позики

Погасити позику, що було взято в інтернеті, технічно ще простіше, ніж її взяти. Для цього компанії надають широкі можливості. Це дозволяє боржникові вирішити проблему з погашенням взятого онлайн кредиту в Україні у будь-який зручний для нього час і у будь-якій точці земної кулі.

 

 

 

 

Через банк

Для погашення кредитів можна використовувати банківську карту, на яку їх було отримано, або рахунок.

 

 

 

 

Готівкою

Взяті гроші в кредит онлайн можна внести в касу банку, обумовленого в договорі кредитування, або до офісу самої компанії, що видала позику.

 

 

 

 

В особистому кабінеті

Щоб перевести гроші для повернення компанії-кредитору, можна використовувати особистий кабінет на її сайті. Так само можна використовувати інтернет банкінг і особистий кабінет на сервісі своєї фінансової установи.

 

 

 

 

Інтернет гроші і термінали

Не всі компанії надають таку можливість, але якщо ви передбачливо вибрали такий спосіб, коли оформляли позики онлайн, то він може бути найзручнішим.

Обрати спосіб повернення грошей потрібно під час оформленні заявки. Це пов’язано з тим, що повний перелік способів закриття кредиту в Україні онлайн є не у всіх компаній.

Багато компаній пропонують дуже вигідні умови, якщо клієнт хоче взяти кредит онлайн вперше. Важливо розуміти, що кредит — це борг, який потрібно повернути і те, що він оформлений не виходячи з дому— не привід забути про повернення. Прострочення повернення призведе до відмови наступного разу. І це блокування може залишатись дійсним протягом року. Дистанційно оформити кредит допоможе зручний сервіс, який може виручити в складній фінансовій ситуації, коли потрібні в кредит гроші онлайн.

Для отримання онлайн позики заповніть заявку до максимальної кількості кредитних організацій:

100
10 000 грн
1
65 днів
Додаткові параметри:


Підібрати компанії

Найактуальніша інформація про кредитні компаніях

50
Компаній
на Україні
250
Відгуків
клієнтів
15
Заявок
на місяць

тис.

Перша позика 0%
MyCredit – займы на карту в Украине
Рейтинг:
4.8
На термін:
1 – 35 днів
Сума (грн):
100 – 10 000
Ставка:
от 0,01 % на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Dinero – берите деньги в долг круглосуточно
Рейтинг:
4.1
На термін:
7 – 30 днів
Сума (грн):
300 – 11 000
Ставка:
от 0% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
ШвидкоГроші – быстрые займы наличными по всей Украине
Рейтинг:
4.4
На термін:
3 – 14 днів
Сума (грн):
400 – 5 000
Ставка:
2% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
67 %
Розгляд:
20 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
КредитКаса – микрокредиты наличными и на карту
Рейтинг:
4.5
На термін:
1 – 27 днів
Сума (грн):
400 – 10 000
Ставка:
2% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
58 %
Розгляд:
8 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
MoneyBOOM – быстрый кредит на карту и наличными
Рейтинг:
0.0
На термін:
до 30 днів
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,75% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
62 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Moneyveo – сервис кредитования
Рейтинг:
4.8
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
50 – 15 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
65 %
Розгляд:
1 хвилина
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
CreditPlus – простое онлайн кредитование
Рейтинг:
4.7
На термін:
3 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 10 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
AlexCredit – онлайн кредит не выходя из дома
Рейтинг:
4.5
На термін:
5 – 30 днів
Сума (грн):
100 – 10 000
Ставка:
от 0,1% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
1 хвилина
Отримати:
all
Отримати гроші
E-cash – деньги на карту за несколько хвилин
Рейтинг:
4.6
На термін:
5 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 10 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Miloan - доступные онлайн-займы
Рейтинг:
4.5
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 7 000
Ставка:
от 0,01 % на день
До повернення (грн):
Схвалення:
57 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
SosCredit – круглосуточные займы в Украине
Рейтинг:
4.4
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
200 – 2 000
Ставка:
от 0,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
57 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
ЄвроГроші – быстрые онлайн-займы в Украине
Рейтинг:
3.9
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
200 – 2 000
Ставка:
от 1,6 % на день
До повернення (грн):
Схвалення:
58 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Ваша Готівочка – быстрые кредиты на карту или наличными
Рейтинг:
0.0
На термін:
1 – 16 днів
Сума (грн):
500 – 7 000
Ставка:
2% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Грошi Всiм
Рейтинг:
0.0
На термін:
от 65 днів
Сума (грн):
500 - 15 000
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
На все
Рейтинг:
0.0
На термін:
70 днів
Сума (грн):
5 000 – 20 000
Ставка:
1% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
69 %
Розгляд:
15
Отримати:
all
Отримати гроші
BestCredit
Рейтинг:
0.0
На термін:
61 – 90 днів
Сума (грн):
300 – 5 000
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
10 секунд
Отримати:
all
Отримати гроші
UnexBank
Рейтинг:
0.0
На термін:
2 – 36 месяцев
Сума (грн):
1 000 – 50 000
Ставка:
12% годовых
До повернення (грн):
Схвалення:
59 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Crediton
Рейтинг:
0.0
На термін:
Сума (грн):
500 – 15 000
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Universal Bank
Рейтинг:
0.0
На термін:
до 62 днів
Сума (грн):
до 100 000
Ставка:
3,2% в месяц
До повернення (грн):
Схвалення:
65 %
Розгляд:
20 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Быстрозайм – микрокредиты наличными и на карту
Рейтинг:
0.0
На термін:
7 – 30 днів
Сума (грн):
300 – 10 000
Ставка:
от 0,01%
До повернення (грн):
Схвалення:
69 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Перша позика 0%
Global Credit – быстрое кредитование
Рейтинг:
4.7
На термін:
2 – 14 днів
Сума (грн):
200 – 10 000
Ставка:
1,5% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
56 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
CreditUP – микрокредиты за считанные секунды круглосуточно
Рейтинг:
0.0
На термін:
1 – 30 днів
Сума (грн):
100 – 3 500
Ставка:
1,9% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
61 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Credit365 – удобные кредиты для украинцев
Рейтинг:
0.0
На термін:
7 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 20 000
Ставка:
от 0,74% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
67 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
KF.UA – быстрые деньги онлайн или в отделении
Рейтинг:
4.8
На термін:
5 – 30 днів
Сума (грн):
500 – 15 000
Ставка:
от 0,01% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
55 %
Розгляд:
20 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Новим клієнтам - 50%
KLT Credit – круглосуточное микрокредитование с переводом средств на карту
Рейтинг:
0.0
На термін:
7 – 65 днів
Сума (грн):
500 – 10 000
Ставка:
от 0,8% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
66 %
Розгляд:
7 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
MAZILLA - помощь в подборе кредита круглосуточно
Рейтинг:
4.7
На термін:
5 - 30 днів
Сума (грн):
1000 - 15 000 грн
Ставка:
от 0% на день
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Credilo
Рейтинг:
0.0
На термін:
Сума (грн):
1 000 – 15 000
Ставка:
До повернення (грн):
Схвалення:
55 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Monobank – лояльный кредит на карту
Рейтинг:
0.0
На термін:
до 62 днів
Сума (грн):
до 100 000
Ставка:
0,00001% в год
До повернення (грн):
Схвалення:
68 %
Розгляд:
30 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
CCLOAN - доступный международный сервис онлайн-кредитов
Рейтинг:
4.5
На термін:
5 – 30
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,65 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
FORZA – быстрые онлайн-займы в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,85 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Финансово-кредитный супермаркет – быстрые кредиты в Киеве
Рейтинг:
4.9
На термін:
29
Сума (грн):
до 15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
ЕГроші – моментальные кредиты через интернет в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
до 7 000
Ставка:
1,89 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
«КачайГроші» – быстрые онлайн-кредиты в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30 днів
Сума (грн):
15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
90 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
MegaGroshi – доступный сервис для получения быстрых онлайн-кредитов в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
27
Сума (грн):
14 950
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Gofingo.com.ua – быстрые кредиты на карту в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
9 800
Ставка:
1,85 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
«Новые кредиты» – быстрые онлайн-займы
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
7 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Student Loan – круглосуточная финансовая поддержка студентов
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
10 000
Ставка:
0,5 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Cashberry – деньги в долг в любое время суток
Рейтинг:
4.7
На термін:
30
Сума (грн):
5 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
90 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
My Wallet – круглосуточный кредитный сервис
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Credit7 –  срочные займы онлайн
Рейтинг:
5.0
На термін:
30
Сума (грн):
7 000
Ставка:
1,9 %
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
SlonCredit – удобный сервис онлайн-кредитования
Рейтинг:
5.0
На термін:
1 год
Сума (грн):
50 000
Ставка:
0,55 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
15 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
VeroCash – сервис мгновенных кредитов на карту в Украине
Рейтинг:
4.8
На термін:
30
Сума (грн):
5 000
Ставка:
1,9 %
До повернення (грн):
Схвалення:
90 %
Розгляд:
11 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Money4YOU – онлайн-сервис быстрых кредитов в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30 днів
Сума (грн):
7 000
Ставка:
0,01 %
До повернення (грн):
Схвалення:
70 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
«Грошик» - быстрые кредиты круглосуточно в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
30 днів
Сума (грн):
14 900
Ставка:
1,7 %
До повернення (грн):
Схвалення:
63 %
Розгляд:
5 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
FORZA24 – выгодное онлайн-кредитование в Украине
Рейтинг:
4.8
На термін:
180 днів
Сума (грн):
14999
Ставка:
2 %
До повернення (грн):
Схвалення:
73 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
Pozichka – онлайн-кредиты в Украине
Рейтинг:
5.0
На термін:
65 днів
Сума (грн):
4 000
Ставка:
1,7 %
До повернення (грн):
Схвалення:
90 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші
SWIZO – кредитный сервис в Украине, выгодные онлайн-займы
Рейтинг:
4.7
На термін:
30 днів
Сума (грн):
15 000
Ставка:
1,8 %
До повернення (грн):
Схвалення:
60 %
Розгляд:
10 хвилин
Отримати:
all
Отримати гроші

3.59/5 (51)